מגפונים מתאימים עם כל לוק ולכול אירוע

אנחנו בהחלט בעד אופנה, אבל גם בעד נוחות. מגפונים של נעלי פאולה, זה לא עוד מגפונים, זה פריט איכותי שיחסוך ממך הרבה כאבי רגליים.

מגפונים עם כל לוק

מגפונים הם לא מגפיים, לרוב הם גם לא נגד גשם ובעד אופנה ומשום כך נוהגים לנעול אותם באירועים ובמצבים שונים עם לוקים מסוימים.

הם יכולים להסתדר מצוין עם חצאיות צרות עד אחרי הברך ועם מותן גבוה. מכנסיים בגזרה ישרה, ג'ינסים ושמלות מיני לערב. לא מומלץ לנעול אותם עם טוניקות וטייצים זה ממש לא ילך ביחד ואם כן אז זה יהיה מכוער.

מגפונים רחבים יתאימו בעיקר לבעלות הרגליים הדקיקות וישתלבו עם שמלה או חצאית או עם מכנסי סקיני. 

הפרטנר הכי צמוד שלך בחורף הוא המגפון. הוא מתאים כמעט לכל לוק, משתלב בהרמוניה ואפשר לשדרג אתו כל הופעה הם פריט מאוד אהוב, ואפשר לרכוש גם שניים מהם בצבעים שונים שיתאימו למגוון רחב של לוקים. 

 

מגפונים נוחים של נעלי פאולה

אנחנו בהחלט בעד אופנה, אבל גם בעד נוחות. מגפונים של נעלי פאולה, זה לא עוד מגפונים, זה פריט איכותי שיחסוך ממך הרבה כאבי רגליים. השנה בקולקציה יש מגפונים בצבעים אפור, חום, שחור ואדום שזה צבע השנה.

המגפונים צריכים להיות נוחים, כי הרבה בנות שעובדות בעמידה כמו למשל יועצות יופי וכד' בוחרות במגפונים. לכן הן מקפידות שהם גם יהיו נוחים מעבר לכך שהם יפים.  את צריכה לבחור אם את רוצה את המגפונים עם חזית עגולה או מחודדת, עם פלטפורמה או עם עקב גומי עבה, שזה הכי נוח. מה הגובה של המגפון שמוצא חן בעיניך, והאם את הולכת על מגפים על עקבי סטילטו.

את כל השאלות האלה תשאלי את עצמך לפני שאת הולכת לרכוש את המגפון מהסיבה, שכאשר את כבר נמצאת בחנות, את כל כך מתבלבלת, שאת יכולה לרכוש בדיוק את מה שאת לא צריכה.

 

התייעצי עם המוכרת לגבי המידה

 תתפלאו אבל גם הרגליים שלנו לא מגיבות אותו דבר לכל נעל. אם את מודדת את המגפונים של נעלי פאולה, התייעצי עם המוכרת לגבי המידה הנכונה שלך שכן, כל גזרה של מגפון דורשת מספר אחר. מדדי אותם בחנות ועשי אתם כמה צעדים, אין בחינה יותר מדויקת מאשר לנעול אותם ולהתחיל ללכת, להרגיש אותם ולהבין אם הם נוחים לך או לא. זה צריך להיות יציב עליך, את צריכה להרגיש זקופה ויציבה ואת צריכה לסמוך על המגפונים שאת מודדת שהם באמת בדיוק מה שאת מחפשת. 

אם את רוצה לרכוש רק זוג מגפונים אחד, לכי על צבע שיכול להתאים לך לרוב הבגדים שיש לך בארון.

ראו עוד: נעלי סירה | סנדל שטוח

Share this post